!! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Diskuze o připravovaném Left 4 Dead turmaji

!! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Jordan.17 » 25 zář 2010, 10:36

Zdarec, dalo by se říct, že patřim spíš k těm novějšim hráčům, ikdyž už mam L4D cca rok, na začátku stála temnota, hrál jsem jen občas survivaly a kampaně a přitom už někteří z Vás rozjížděli první českou ligu. Jak už jsem ale řekl, je tomu už rok a mezitim se komunita L4D celkem stáhla (možná lidi přešli na 2ku).

Tak by mě zajímalo, kde jste lidi, máme zájem o novou ligu, chceme si pořádně zahrát...
Kind Regards, Jordan.17
Uživatelský avatar
Jordan.17
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 zář 2010, 13:02
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Nitro » 25 zář 2010, 10:59

Jordan.17 píše:Zdarec, dalo by se říct, že patřim spíš k těm novějšim hráčům, ikdyž už mam L4D cca rok, na začátku stála temnota, hrál jsem jen občas survivaly a kampaně a přitom už někteří z Vás rozjížděli první českou ligu. Jak už jsem ale řekl, je tomu už rok a mezitim se komunita L4D celkem stáhla (možná lidi přešli na 2ku).

Tak by mě zajímalo, kde jste lidi, máme zájem o novou ligu, chceme si pořádně zahrát...


Souhlasím,kdyžtak pokud máte zájem tak zde je můj profil,tak si mě přidejte,a napište mi
http://steamcommunity.com/profiles/76561198020153511
Nitro
 
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2010, 10:49

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod corvinus » 25 zář 2010, 14:07

haha s tym vasym tymom HOD co strkate bar jake predmety pred savehause alebo finalko zablokovat pristup vo finale crash course aby sme sa nedostali do obrneneho auta no nehnevaj sa,a tomu hovorite strategia,tam si radsej hraj friends hry a public. :lol:
corvinus
 
Příspěvky: 28
Registrován: 10 úno 2009, 00:34

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Jordan.17 » 25 zář 2010, 14:26

corvinus píše:haha s tym vasym tymom HOD co strkate bar jake predmety pred savehause alebo finalko zablokovat pristup vo finale crash course aby sme sa nedostali do obrneneho auta no nehnevaj sa,a tomu hovorite strategia,tam si radsej hraj friends hry a public. :lol:


Nejhorší je hádka s blbcem... neni hra jako hra, záleží na pravidlech a myslim si, že ste měli dost příležitostí s tim vašim T2 spamem toho tanka zabít než tam to auto dal. váš spam / náš blok a tim to hasne.
Nemáš vůbec co mluvit do toho co a kde budem hrát, pokud by se rozeběhl novej turnaj, tak budou i stanovený pravidla... toť vše.
Kind Regards, Jordan.17
Uživatelský avatar
Jordan.17
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 zář 2010, 13:02
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod corvinus » 25 zář 2010, 14:33

haha ale s tym ze novy turnaj nebude,uz bol ale tedy left4dead hralo viac ludi,nebolo ziadne left4dead 2,a hlavne sa neposer s tvojimy t2 ste lamy jak cyp a tym to konci,nemienym sa rozculovat nad takym k... jak si ty .
corvinus
 
Příspěvky: 28
Registrován: 10 úno 2009, 00:34

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Jordan.17 » 25 zář 2010, 15:05

corvinus píše:haha ale s tym ze novy turnaj nebude,uz bol ale tedy left4dead hralo viac ludi,nebolo ziadne left4dead 2,a hlavne sa neposer s tvojimy t2 ste lamy jak cyp a tym to konci,nemienym sa rozculovat nad takym k... jak si ty .


Tak nebreč, my víme, že tvoje ego je malý a proto si to musíš kompenzovat těma "prázdnejma slovama" :) pozdravuj mamku a už sem prosim tě radši nepiš, tenhle topic je od toho aby sem psali lidi co maj taky zájem o turnaj takže sbohem
Kind Regards, Jordan.17
Uživatelský avatar
Jordan.17
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 zář 2010, 13:02
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod corvinus » 25 zář 2010, 15:19

:lol:
corvinus
 
Příspěvky: 28
Registrován: 10 úno 2009, 00:34

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Deadman » 25 zář 2010, 15:48

Jsem rád, že jsi poukázal na lamy a blokery corvine. Takový lidi nikdo nepotřebuje. Jsem pro čistou a tvrdou hru s mozkem, brokery a klokany z jinejch her taky všichni nesnášíme.
non-steam
Where all problems comes from...
________________________________
to l4d za ty prachy stojí

Teď hraji: TRINE 2 Čekám na: Black Mesa Source (haha)
Uživatelský avatar
Deadman
 
Příspěvky: 560
Registrován: 14 lis 2009, 00:57
Bydliště: Safe Room

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod manikeles » 25 zář 2010, 18:30

taky bych dal :))))
manikeles
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Návštěvník » 25 zář 2010, 18:56

Deadman píše:Jsem rád, že jsi poukázal na lamy a blokery corvine. Takový lidi nikdo nepotřebuje. Jsem pro čistou a tvrdou hru s mozkem, brokery a klokany z jinejch her taky všichni nesnášíme.


Všichni tu jen brečíte ale odvahu s náma si zahrát nemáte:) nj za PC každej hrdina
Návštěvník
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Vlcek » 25 zář 2010, 19:10

Deadman píše:Jsem rád, že jsi poukázal na lamy a blokery corvine. Takový lidi nikdo nepotřebuje. Jsem pro čistou a tvrdou hru s mozkem, brokery a klokany z jinejch her taky všichni nesnášíme.


Jaky blokery ? Ten block v CC byl pouze odpovedi na jejich T2 spawn. No ale to neřešme. Kdyby se ta liga rozjela tak by stejně byly servery Rotoblin s pravidly ESL. Kde jsou blocky, a jine hnusarny zakazane. A věřím že i ostatni aktivní klany na l4d by si radi zahráli.
Vlcek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2010, 11:29

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod penetration[CZ] » 25 zář 2010, 20:25

Ty nemas co odpovidat blockem na T2, kdyz my sme hrali frusta tak ty jsi si pretahoval predkozku pred holcickama na pisecku...Pokud nastartujes vanillu, tak ta vase moda "T2 n00bs" neplati, pravidla vanilly sou jasne dany a glitching s objektama je vicemene podvod (chapej preklad: cheat) neschopnych infected, ze ty si ve vanilce nevemes T2 je pouze tvoje volba, ale podvadet kvuli tomu, ze tvoji volbu nekdo neveme za svou je trosku jiny kafe, takze si sbal svy QQ o T2. Pokud tohle delate i jinde tak ste jen ostuda CZE/SVK sceny, protoze ve friend hrach tu plati nepsane dodrzovani ESL pravidel, at uz se tykaly vanilky, CEVO, Frusta a ted ROTO...
"Ty si pleteš strany? Když říkám, že poběžíme vpravo, tak myslím vpravo. To je tam, kde máš myš."
Proč hrajete stEAm je přece za penize a plný bugů.
http://www.youtube.com/user/tchalfa
Obrázek
Uživatelský avatar
penetration[CZ]
 
Příspěvky: 60
Registrován: 24 bře 2009, 13:07

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Nitro » 25 zář 2010, 21:07

penetration[CZ] píše:Ty nemas co odpovidat blockem na T2, kdyz my sme hrali frusta tak ty jsi si pretahoval predkozku pred holcickama na pisecku...Pokud nastartujes vanillu, tak ta vase moda "T2 n00bs" neplati, pravidla vanilly sou jasne dany a glitching s objektama je vicemene podvod (chapej preklad: cheat) neschopnych infected, ze ty si ve vanilce nevemes T2 je pouze tvoje volba, ale podvadet kvuli tomu, ze tvoji volbu nekdo neveme za svou je trosku jiny kafe, takze si sbal svy QQ o T2. Pokud tohle delate i jinde tak ste jen ostuda CZE/SVK sceny, protoze ve friend hrach tu plati nepsane dodrzovani ESL pravidel, at uz se tykaly vanilky, CEVO, Frusta a ted ROTO...


T2 neřešme,,,taky kdo říká že budeme hrát na vanille?cevo,roto,nebo při nejhorším frustian,,,kdo říká že na těch serverech budou platit pravidla ESL?pokud se hraje na jakémkoliv serveru(včetně nub vanilly) krom serverů s ESL,tak blok není zakázaný tak nevím pene proč postuješ takhle stupidní koment,když si tím prakticky neřekl nic
Nitro
 
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2010, 10:49

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod penetration[CZ] » 25 zář 2010, 22:23

T2 neřešme.....neřekl nic


lol neresime? Ale ono to je o tom T2=block ze strany urciteho teamu, takze vlastne resime i to se jakekoliv soutezni bitky tyka...proc bych mel jit do nejakyho cupu s holotou, ktera je proflakla delanim tehletech svinaren, sem zvedav kdo me odpovi za PC je kazdej hrdina, osobne sem pro kazdou svandu, a myslim ze na cup/tourney bych i par svych byvalych spoluhracu premluvil, bud z TWC/CzetaX/whatever. Myslim ze l4d (nemyslim tu komiksovou "pomoc apokalypsa!!! kde mam svou kytaru?") proziva mensi renesanci a snad s novym DLC neprijdou jen nove bugy, ale i par novych, staronovych hracu. Taky se bojim, ze fakt uz nemam naladu prozivat nekolikamesicni cekaci dobu na dohrani. Uz to ze na tohle forum vubec pisu, je dukaz ze zajem by z me strany byl.
"Ty si pleteš strany? Když říkám, že poběžíme vpravo, tak myslím vpravo. To je tam, kde máš myš."
Proč hrajete stEAm je přece za penize a plný bugů.
http://www.youtube.com/user/tchalfa
Obrázek
Uživatelský avatar
penetration[CZ]
 
Příspěvky: 60
Registrován: 24 bře 2009, 13:07

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Jordan.17 » 25 zář 2010, 23:06

Tak to jsem rád, že už sme se konečně dostali k věci, jen tak dál a třeba se ten turnaj nakonec přece jen uskuteční
Kind Regards, Jordan.17
Uživatelský avatar
Jordan.17
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 zář 2010, 13:02
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod MegaDragon » 26 zář 2010, 12:23

;)

Jen k panu Corvinusovi : Nejsi ty ten slovenskej amater schovaný pod přezdívkou Faith?
Příchodem м₤ĜคÐяคĢ۞₦ค přichází konec světa !
Uživatelský avatar
MegaDragon
 
Příspěvky: 74
Registrován: 17 kvě 2009, 13:12

R

Příspěvekod hruby_ » 26 zář 2010, 13:33

.
Naposledy upravil hruby_ dne 08 říj 2010, 22:35, celkově upraveno 1
hruby_
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 zář 2010, 18:15

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod corvinus » 26 zář 2010, 16:20

Megadragone na tvojom mieste by som sa nevyjadroval.
corvinus
 
Příspěvky: 28
Registrován: 10 úno 2009, 00:34

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Jordan.17 » 26 zář 2010, 16:23

hruby_ píše:Ten novej CZ/SK cup je dobrej napad, taky byjsme se radi zucastnily.



To jsem rád, že se aspoň na něčem shodnem ;)
Kind Regards, Jordan.17
Uživatelský avatar
Jordan.17
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 zář 2010, 13:02
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod MegaDragon » 26 zář 2010, 18:19

corvinus píše:Megadragone na tvojom mieste by som sa nevyjadroval.


Proč ne? Každej má právo se vyjádřit,takže může i ta největší lama,za kterou mě jistě máš že? :))...Jednak odpověď na mou otázu bude zřejmě ano že? ;) Nehodlám totiž toto téma zatěžovat zbytečnejma hádkama,takže dříve nebo později ti pár věcí sdělim soukromě ;)
Příchodem м₤ĜคÐяคĢ۞₦ค přichází konec světa !
Uživatelský avatar
MegaDragon
 
Příspěvky: 74
Registrován: 17 kvě 2009, 13:12

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Cause of Ragequit » 28 zář 2010, 01:57

wow...kdysi jsem si myslel, že třístovky jsou peklo, ale to jsem netušil, že naběhnou stopadesátky a začnou šoupat s piánama k sejvu ;)
Cause of Ragequit
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod xzyy » 28 zář 2010, 07:24

penetration[CZ] píše:Ty nemas co odpovidat blockem na T2, kdyz my sme hrali frusta tak ty jsi si pretahoval predkozku pred holcickama na pisecku...Pokud nastartujes vanillu, tak ta vase moda "T2 n00bs" neplati, pravidla vanilly sou jasne dany a glitching s objektama je vicemene podvod (chapej preklad: cheat) neschopnych infected, ze ty si ve vanilce nevemes T2 je pouze tvoje volba, ale podvadet kvuli tomu, ze tvoji volbu nekdo neveme za svou je trosku jiny kafe, takze si sbal svy QQ o T2. Pokud tohle delate i jinde tak ste jen ostuda CZE/SVK sceny, protoze ve friend hrach tu plati nepsane dodrzovani ESL pravidel, at uz se tykaly vanilky, CEVO, Frusta a ted ROTO...


Tak šupem turnaj , taky mne vadí ty T2ky ale hraje se tak freestyle oni hrajou cevo , kdyz ste byli ve finale taky ste hrali t2 a byli ste frajezi jak ste to zmakli no ted uz se nato nehraje :) kdybse zahrali pene v new cz CUPU byl by sem moc rad :) Dej si dokopy CZetaX a letíme
xzyy
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod CanisLupus » 29 zář 2010, 20:51

Ahoj všem,

no, diskuze je to zajímavá a výkřiky typu "já bych cup uvítal" taky, ale možná by to chtělo, aby zájemci jasně napsali z jakého jsou klanu, příp., že je to grupa kámošů kterých je tolik a tolik. Výsledkem diskuze by asi měl být počet skupin lidí, kteří by se cupu zúčastnili. Myslím, že i ze "starších hráčů" by se pár skupinek/klanů našlo, ale asi jsme všichni zvědavi, kolik se vás najde mezi novými.
Každopádně tahle aktivita svědčí o renesanci L4D, kterou tu Pene zmínil, což je super, páč L4D i přes všechny neduhy je geniální - v kolika jiných hrách nahrajete stovky a stovky hodin na 4 mapách? :)
Pravidla pak budou asi na organizátorovi a pokud mu na ně všichni řeknou, že jsou zhovadilý a do cupu nejdou, tak si to snad přebere - pokud nebudou pravidla od začátku předmětem koncenzu.

Jinak k diskuzi o tom, co je košer či ne, přikládám pragmatický názor lamy, co má občas štěstí - berte to jako pomyslný můj osobní žebříček:

1. Používat T2 je naprosot legitimní, pokud T2 ve hře jsou. Hraješ vanillu, ergo hraješ proti T2 a medkitfestu. Já s tím problém nemám, někdy T2 beru někdy ne. Jak se cítím a jak se mi chce. Ostatní ať tak činí taky dle sebe. Hraješ roto? T2 se bát nemusíš. Kdo bere T2 nemusí být noob a pokud mu tak někdo nadává, svědčí to o tom, že si s jeho T2 neumí poradit.

2. Rushovat event, lézt na místa, kam se tank nedostane, jít s tankem do RV - je to svinstvo, dělají ho hlavně lamy, co neznají základní etiketu v téhle hře, ale nejedná se o zneužití bugu, jen klade větší požadavky na schopnosti protivníka a dokáže nas*at i zkušeného hráče.

3. Blokovat např safe či RV předměty, crouchbugging, premolotování, glitchování obecně - to je prostě lamerství. Každej ví jak se to dělá, slušnej to nedělá. Skill infected není v tom, že umí pianem zablokovat safe, ale v dobrým synchru, kai jumpingu apod. U survs zase v bashování, aimu atd.

4. cheaty - no comment

Mi osobně se vždycky líbilo Cevo, případně by se mi hodně líbil mód bez medkitů ( i na začátku) ale s T2.

Sry za dlouhý příspěvěk :? ...každopádně všem L4D fandům zdar a long live L4D :mrgreen:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

CanisLupus

STS Chvojkovice Brod
- zřejmě slušnej oddíl -

http://www.youtube.com/watch?v=4K47g4Ud ... re=related

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Uživatelský avatar
CanisLupus
 
Příspěvky: 18
Registrován: 21 črc 2009, 23:28
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod pixel » 29 zář 2010, 22:33

Asi nejsem jediny co se tak ,,trochu" nevyzna ve vsech tech nazvech pro mozny i nemozny veci...Byl by nekdo tak ochotny a vysvetlil to tady ? Moc dekuji... ;)
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Jordan.17 » 29 zář 2010, 23:15

Díky Cani, doufam, že si z toho příspěvku každej něco vezme a budeme se konečně moci věnovat shromažďování nějakejch těch týmů. Já osobně bych byl hlavně rád, kdyby se vedení turnaje ujal někdo, kdo s tim už má zkušenosti z minula...
Snad tu do Vánoc bude už napsanej seznam týmů :p


Pro Pixel:
No já nejsem zrovna odborník na všechny ty názvy, ale budiž:
T2 = automatická brokovnice a assault rifle (m16)
vanilla = normální servery s lékárnama a T2 zbraněma
rotoblin = mod hry - jen prášky a základní zbraně, taky většinou omezenej počet molotovů a pipe
RV = rescue vehicle
crouchbugging = speedhack, bug kdy se pohybuješ ve skrčený poloze stejně rychle nebo snad i rychlejc, než když chodíš normálně
premolotování fakt nevim :D asi to ale bude mít něco společnýho s molotovem :D
glitchování = využívání chyb/bugů/glitchů ve hře
kai jumping = technika skákání s huntrem (po jedný stěně)
cevo = mod hry - lékárny jen na začátku kola + ve finále, T2 zbraně
Frust = mod hry - podobný jako rotoblin, jen ve finále bejvaj medkity a T2
Kind Regards, Jordan.17
Uživatelský avatar
Jordan.17
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 zář 2010, 13:02
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod CanisLupus » 30 zář 2010, 00:39

hezký seznam.
Premolo = hození molotovu na tanka v okamžiku, kdy je ještě ovládán botem a je prakticky bezbranný jako mimino. Člověk pak převezme kontrolu nad tankem, který je v plamenech a to moc nepotěší. V některých MODech ošetřeno tak, že se tank po několika sekundách od spawnu uhasí a vyléčí na plné zdraví - aspoň myslím.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

CanisLupus

STS Chvojkovice Brod
- zřejmě slušnej oddíl -

http://www.youtube.com/watch?v=4K47g4Ud ... re=related

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Uživatelský avatar
CanisLupus
 
Příspěvky: 18
Registrován: 21 črc 2009, 23:28
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Nitro » 30 zář 2010, 15:48

CanisLupus píše:hezký seznam.
Premolo = hození molotovu na tanka v okamžiku, kdy je ještě ovládán botem a je prakticky bezbranný jako mimino. Člověk pak převezme kontrolu nad tankem, který je v plamenech a to moc nepotěší. V některých MODech ošetřeno tak, že se tank po několika sekundách od spawnu uhasí a vyléčí na plné zdraví - aspoň myslím.


nebo taky tzv.preburning:) ano máš pravdu je to nefair vůči druhému týmu
Nitro
 
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2010, 10:49

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Nitro » 30 zář 2010, 15:53

Jinak ten seznam,možná předběžně ale většiná z našeho klanu by se měla zúčastnit:Náš velký kápo a lídr MegaDragon,pak Pringles,Jordan.17,já,Silver Shade,Lukáš/Lůla,Stalker,Vlček,tušek,xsound,a Vacajda
Nitro
 
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2010, 10:49

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod MegaDragon » 30 zář 2010, 16:24

Nitro píše:Jinak ten seznam,možná předběžně ale většiná z našeho klanu by se měla zúčastnit:Náš velký kápo a lídr MegaDragon,pak Pringles,Jordan.17,já,Silver Shade,Lukáš/Lůla,Stalker,Vlček,tušek,xsound,a Vacajda


Tak jsi mě předběh,zrovna jsem to sem chtěl plesknout.Jinak Lůla už k nám nepatří,rezignoval ;) Zrovna přemejšlim,že by jsme mohli zas někoho nabrat :D
Příchodem м₤ĜคÐяคĢ۞₦ค přichází konec světa !
Uživatelský avatar
MegaDragon
 
Příspěvky: 74
Registrován: 17 kvě 2009, 13:12

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod pixel » 30 zář 2010, 17:47

Dik za seznam....jen nechapu proc si lidi stezuji na ,,T2", to zas vymyslel nekdo chytry ne ?....
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Lex » 30 zář 2010, 19:39

CanisLupus píše:hezký seznam.
Premolo = hození molotovu na tanka v okamžiku, kdy je ještě ovládán botem a je prakticky bezbranný jako mimino. Člověk pak převezme kontrolu nad tankem, který je v plamenech a to moc nepotěší. V některých MODech ošetřeno tak, že se tank po několika sekundách od spawnu uhasí a vyléčí na plné zdraví - aspoň myslím.


Ne, je to tak ze tank nejde premolovat, pac nez ho dostane hrac tak je v ghostu, pro jednicku se na to musi pouzivat plugin, ve dvojce to uz je takhle opravene od valve, dalsi veci je to ze na nekolik sekund od spawnu tanka ma na ohen imunitu! (toto uz opravene od valve neni ani ve dvojce) bohuzel :( tady aspon vidite jak na to serou, navic plugin jen na imunitu od ohne neni a ten co se pouzival driv ve dvojce je po updatu buglej..
_________________________________________________________
Obrázek
Lex
 
Příspěvky: 40
Registrován: 15 bře 2009, 12:18

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Jordan.17 » 30 zář 2010, 20:00

pixel píše:Dik za seznam....jen nechapu proc si lidi stezuji na ,,T2", to zas vymyslel nekdo chytry ne ?....


Já si na "rozumný" používání T2 taky nestěžuju, ale příde mi celkem nefér, dobře... nepříde, vyloženě mě to se*e, když hraju za huntra a všichni 4 survíci s automatkama do mě střílej hlava nehlava... já osobně preferuju "legitimnější" postupy jako bash nebo skeet, tedy sejmout huntra na jednu ránu, příde mi to víc fér, doufam, že mě chápeš ;)
Kind Regards, Jordan.17
Uživatelský avatar
Jordan.17
 
Příspěvky: 15
Registrován: 20 zář 2010, 13:02
Bydliště: Praha

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod pixel » 30 zář 2010, 21:00

Jordan.17 píše:
pixel píše:Dik za seznam....jen nechapu proc si lidi stezuji na ,,T2", to zas vymyslel nekdo chytry ne ?....


Já si na "rozumný" používání T2 taky nestěžuju, ale příde mi celkem nefér, dobře... nepříde, vyloženě mě to se*e, když hraju za huntra a všichni 4 survíci s automatkama do mě střílej hlava nehlava... já osobně preferuju "legitimnější" postupy jako bash nebo skeet, tedy sejmout huntra na jednu ránu, příde mi to víc fér, doufam, že mě chápeš ;)


Je videt, ze jsem zrejme z jine ,,generace" hracu a to tech co to hrali hned po vydani, driv se na nejaky ,,fer a nefer" nehralo, proste mas m16 tak strilej, nebo chcipni. Je to boj a o tom to je. A preci jen zkuseny hrac s hunterem neskace primo na surviky, ale spis se snazi je ,,obskakat" a napadnout je zezadu, ci je proste jednoduse jen ,,rozhodit" aby mohli zautocit kolegove, nemam pravdu ? Tot muj osobni nazor na vec.... ;) Ale samozrejme nejsem zadnej profik, vzdy jsem to hral spise 4fun, nez se vztekat a kricet na ostatni kvuli tomu ze byli o pul sekundy pomalejsi a nebashli huntera... doufam ze me chapes ;)
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Deadman » 01 říj 2010, 01:24

Se nediv že lidi nemaj rádi t2.. V cod máš noobtube atp..brokovnice sou v multiplayeru taky hodně neoblíbený a v cod2 se brzo vytvořily nebrokový servery i na pubech. Hádej proč - generujou moc velkej dmg už na střední vzdálenost a v hodně hrách sou prostě imba.
non-steam
Where all problems comes from...
________________________________
to l4d za ty prachy stojí

Teď hraji: TRINE 2 Čekám na: Black Mesa Source (haha)
Uživatelský avatar
Deadman
 
Příspěvky: 560
Registrován: 14 lis 2009, 00:57
Bydliště: Safe Room

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Sashmen13cz » 01 říj 2010, 09:52

OT k pixelovi... Jo kde jsou ty stare casy kdy s proste hralo jak se mohlo a nikdo neznal zadne lama glitche atd. ;)
War, war never changes. (Fallout 3)
At chcete nebo ne. Jsem tady! °-°

Obrázek
Uživatelský avatar
Sashmen13cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 16 lis 2008, 00:34

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Nitro » 01 říj 2010, 13:20

Tak je vidět že jsme z tý "nový generace" taky docela nesnáším,skáču mu s huntrem na bok a všichni 4 survs do me střílí jakoby za prdelí hořelo...
Nitro
 
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2010, 10:49

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod pixel » 01 říj 2010, 16:34

Koukam, ze ty ,,tri stovky" a ,,stopadesatky" nejak nedokazou rozdejchat tvrdsi odpor...nejstastnejsi by jste asi byli, kdyby po vas survici strileli jen s pistolkou a poslepu co ? ;)
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Nitro » 01 říj 2010, 16:37

pixel píše:Koukam, ze ty ,,tri stovky" a ,,stopadesatky" nejak nedokazou rozdejchat tvrdsi odpor...nejstastnejsi by jste asi byli, kdyby po vas survici strileli jen s pistolkou a poslepu co ? ;)


to zas ne,at si huntra poctivě zabijou pumpovací,:P
Nitro
 
Příspěvky: 15
Registrován: 25 zář 2010, 10:49

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Cause of Ragequit » 01 říj 2010, 17:37

pixel píše:Koukam, ze ty ,,tri stovky" a ,,stopadesatky" nejak nedokazou rozdejchat tvrdsi odpor...nejstastnejsi by jste asi byli, kdyby po vas survici strileli jen s pistolkou a poslepu co ? ;)


Taky koukám jak zjara. Drtivá většina všech zápasů v době, kdy leftko fakt frčelo, se odehrála na vanille a nikdo nikdy nebrečel. Hráči z opravdových top teamů (nebavim se o českejch, ti byli při vší úctě přinejlepším evropskej průměr, s vyjímkama typu Mystrdata apod.) neřešili, jestli maj protihráči 4 autoshotky a stejně to dávali.
Tahleta móda "omg, T2 spam noobs!" mě pěkně sere. Nevim, kde to hošánci pochytili. No hlavně že se naučili šoupat s piánem ;)

Co se turnaje na Rotoblinu a Rotoblinu vůbec týká, je to nuda. Celá kooperace se zúžila na hon za každým metrem. Už žádný tancování kolem tanka, prostě jednoho obětovat tankovi a hurá co nejdál k sejvu.
Turnaj na CEVU, ultraCEVU nebo Frustu prosim, na vanille nebo roto fakt ne-e, danke.
Cause of Ragequit
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod MegaDragon » 01 říj 2010, 17:38

T2 používaj jen začátečníci,nebo ti,co leftko tak často nehrají,já teda osobně t2 nemusim.A nejen proto,že si chci hrát na nějakýho bůh ví skillera,myslim si ,že už to hraji,dosti dlouho na to,abych musel používat T2.Je to zkrátka nuda - mam raději,když je hra zajímavější,tedy těžší,a právě tímto si ji stěžuji,že si neberu automatku,ale ponechávam si vždy pumpku.stejnak tak i se samopalem - to samé. Ovšem ,když je Vanilla - ve 4 misi na začátku pokud vim,si ale bohužel nic jiného než ty t2 vzít nemohu,takže buď si beru aspoň ten samopal a nebo snipu.Automatku beru jen ve chvíli,kdy zbydeme ve hře dvá survíci.

P.S.: S tou Vanillou mě kdyžtak opravte,v těch serverech se moc nevyznam,kromě rotáče a frusta :)
Příchodem м₤ĜคÐяคĢ۞₦ค přichází konec světa !
Uživatelský avatar
MegaDragon
 
Příspěvky: 74
Registrován: 17 kvě 2009, 13:12

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod MegaDragon » 01 říj 2010, 17:41

MegaDragon píše:T2 používaj jen začátečníci,nebo ti,co leftko tak často nehrají,já teda osobně t2 nemusim.A nejen proto,že si chci hrát na nějakýho bůh ví skillera,myslim si ,že už to hraji,dosti dlouho na to,abych musel používat T2.Je to zkrátka nuda - mam raději,když je hra zajímavější,tedy těžší,a právě tímto si ji stěžuji,že si neberu automatku,ale ponechávam si vždy pumpku.stejnak tak i se samopalem - to samé. Ovšem ,když je Vanilla - ve 4 misi na začátku pokud vim,si ale bohužel nic jiného než ty t2 vzít nemohu,takže buď si beru aspoň ten samopal a nebo snipu.Automatku beru jen ve chvíli,kdy zbydeme ve hře dvá survíci.

P.S.: S tou Vanillou mě kdyžtak opravte,v těch serverech se moc nevyznam,kromě rotáče a frusta :)


Co si veme druhý tým mě zas tak neštve.) ,Je to jejich volba :) Zda-li se oba týmy nějak na začátku nedomluví,co se bude a nebude používat :)
Příchodem м₤ĜคÐяคĢ۞₦ค přichází konec světa !
Uživatelský avatar
MegaDragon
 
Příspěvky: 74
Registrován: 17 kvě 2009, 13:12

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Deadman » 04 říj 2010, 18:18

"zda-li se oba týmy nějak na začátku nedomluví,co se bude a nebude používat" - tohle nikdy nefunguje, nebudeme malovat svět růžovými barvami ;) .. Jinak souhlas s pixelem, v případě l4d by se na multiplayerový konvence mělo srát - tahle hra je o zábavě a ne o honění skillu. Spolupráce v týmu, ne nějaký individuální parádičky.
non-steam
Where all problems comes from...
________________________________
to l4d za ty prachy stojí

Teď hraji: TRINE 2 Čekám na: Black Mesa Source (haha)
Uživatelský avatar
Deadman
 
Příspěvky: 560
Registrován: 14 lis 2009, 00:57
Bydliště: Safe Room

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod MegaDragon » 04 říj 2010, 21:50

,, v případě l4d by se na multiplayerový konvence mělo srát ´´ - Ani bych neřek.

,, tahle hra je o zábavě a ne o honění skillu ´´ - Však jo,kdo zde říká že tomu tak není?
Příchodem м₤ĜคÐяคĢ۞₦ค přichází konec světa !
Uživatelský avatar
MegaDragon
 
Příspěvky: 74
Registrován: 17 kvě 2009, 13:12

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Sashmen13cz » 05 říj 2010, 01:10

Me napriklad vadi ze se furt pise to trapne ready... Si vzpominam jak jsme drive delali afk a pak rychle rusli az nekam za hory ;)
War, war never changes. (Fallout 3)
At chcete nebo ne. Jsem tady! °-°

Obrázek
Uživatelský avatar
Sashmen13cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 16 lis 2008, 00:34

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod MegaDragon » 05 říj 2010, 16:37

Sashmen13cz píše:Me napriklad vadi ze se furt pise to trapne ready... Si vzpominam jak jsme drive delali afk a pak rychle rusli az nekam za hory ;)


To jsi zřejmě hrál na publicu ne? ..Jinak zbytečná věc to rozhodně není,nevim jak vám,ale mě štve,když se připravujem,jak provedeme první útok a pak najednou zjistímě,že milánci jsou už hluboce vepředu - pak samozřejmě nedáme nic.. ;) . Nebo,když je někdo Afk,tak též,.Pokud hraješ s normálníma hráčema . tak na tebe počkaj..Zda-li hraješ proti smetí (publicu) - čemu se pak divit :) Ikdyž,někdy tam na nějaký normální tým narazíš,ale to je výjimka... ;)
Příchodem м₤ĜคÐяคĢ۞₦ค přichází konec světa !
Uživatelský avatar
MegaDragon
 
Příspěvky: 74
Registrován: 17 kvě 2009, 13:12

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Cause of Ragequit » 05 říj 2010, 17:18

Sashmen13cz píše:Me napriklad vadi ze se furt pise to trapne ready... Si vzpominam jak jsme drive delali afk a pak rychle rusli az nekam za hory ;)


Co je trapnýho na tom počkat na lidi, který maj pomalejší připojení a dýl se jim to loaduje?
To, co tobě přijde jako trapárna, mě přijde jako elementární slušnost...
Cause of Ragequit
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod gembler1995 » 11 říj 2010, 00:43

Tak vidim ze ste tu sami borci mne osobne Left 4 dead 1 prirastla k srdcu aj ked mam v PC obidve 2 som nehral tak vasnivo ako 1 :D ak by ste ma zobrali do klanu tu je moje steam id :D
http://steamcommunity.com/id/76561198021079423

A kamarat je tiez dobry skill tak prikladam aj jeho id:D
http://steamcommunity.com/profiles/76561198016878661
gembler1995
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Tomm » 11 říj 2010, 10:38

wau po dlhom case sem nieco pisem, neuveritelne

Ja by som sa kludne do nejakeho turnaju zapojil, zaspominat, zaownit, zacheatovat atd
Pomyslenie na snipku mi stavia stan v kalhotach :P .

A k tym lamam tam hore, 300vky som este akceptoval.. ok, ale 150? ste smiesni.
Uživatelský avatar
Tomm
 
Příspěvky: 204
Registrován: 27 pro 2008, 01:00
Bydliště: Nové Zámky

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Návštěvník » 28 říj 2010, 20:37

Tak bude se něco dít?
Návštěvník
 

Re: !! Zájem o novej CZ/SK turnaj !!

Příspěvekod Cause of Ragequit » 29 říj 2010, 11:48

Samozřejmě, že se nic dít nebude :)
Cause of Ragequit
 

Další

Zpět na Left4Dead.cz Cup

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron