Instalace Windowsu XP

Diskuze nesouvisející s Left4Dead

Instalace Windowsu XP

Příspěvekod CrackHead » 28 zář 2010, 17:54

Zdravím mam tu jeden problém týkajicí se při instalaci Windowsu XP pokaždé když restartnu PC a spustím z CD instalaci XP tak mi asi po 1 minutě naskočí toto okno:
Obrázek

Dříve sem měl Windows Vista i Windows 7 a chyba opět naskakovala a to i ted když mam Ubundu Linux (Vím že chyba nebude ve Windowsech, nebo aspon si to myslím), no prostě jakmile restartnu PC tak se mi zobrazí nabídka jestli chci spustit Windows z CD tak to potvrdím, a po několika sekund mi naskočí ta chyba prosím o radu.

Jo a jestli se práte jestli mam Windows XP legální tak ano mam, protože naše firma je na Warez háklivá a nestojím o zbytečné proléblémy i proto ted používám Ubundu

Ještě jednou prosím o rady a odpovědi. :|
CrackHead
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 zář 2010, 17:44

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod Hopi » 28 zář 2010, 18:56

Otestuj paměti. Píšeš že máš Ubuntu, tak v bootovací nabídce máš Memtest. Případně vlož live CD Ubuntu a tam to je taky. Nech to jednou projet a pokud to nenajde žádnou chybu, tak se potom uvidí. Když to najde chybu, tak je samozřejmě potřeba vyměnit paměť.
Hopi
 
Příspěvky: 59
Registrován: 25 úno 2010, 22:18

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod CrackHead » 28 zář 2010, 19:30

Hopi píše:Otestuj paměti. Píšeš že máš Ubuntu, tak v bootovací nabídce máš Memtest. Případně vlož live CD Ubuntu a tam to je taky. Nech to jednou projet a pokud to nenajde žádnou chybu, tak se potom uvidí. Když to najde chybu, tak je samozřejmě potřeba vyměnit paměť.


Skusím to díky, pak vložim screen jak to dopadne...
CrackHead
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 zář 2010, 17:44

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod CrackHead » 28 zář 2010, 20:34

Tak teda udělal sem to co si mi radil otestoval sem si pamět přes instalační CD ubundy výsledky:

Test trvla tak 10-20 min.

Obrázek při polovině procesu:
Obrázek
Obrázek při dokončení:
Obrázek

Jesli to pomůže výpis všech systému který sem měl měl 2 Windowsy : Win XP (D:), Win Vista (C: systémový disk) poté Win 7 a ted Ubundu

Mam Notebook: Sony Waio
CrackHead
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 zář 2010, 17:44

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod CrackHead » 30 zář 2010, 21:40

PROSÍM poradtě někdo :cry:
CrackHead
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 zář 2010, 17:44

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod Hopi » 30 zář 2010, 22:33

Pokud se ti ta chyba zobrazuje nezávisle na tom co děláš a jaký máš operační systém, tak by mohl být problém někde v hardwaru. Ale teď jen hádám, nevim co by s tím mohlo být.
Hopi
 
Příspěvky: 59
Registrován: 25 úno 2010, 22:18

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod christian » 30 zář 2010, 23:51

No ještě zkusit projít tohle, pokud jsi to už nenavštívil:

http://support.microsoft.com/kb/324103/cs
christian
Administrátor
 
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2009, 01:15

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod CrackHead » 01 říj 2010, 12:59

Dík za radu chlapci, vyzkouším to... :D
CrackHead
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 zář 2010, 17:44

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod CrackHead » 01 říj 2010, 17:16

Takže trochu jsem hledal na Googlu a naistaloval sem is už WIN XP ale... instaloval sem ho v linuxu (Ubunda) pod aplikací Virtual Box ale ted prostě nevím jak bych udělal to aby při spuštění PC aby tam byla nabídka pro Win XP a aby se hned automaticky nespuštěl Linux.... :x
CrackHead
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 zář 2010, 17:44

Re: Instalace Windowsu XP

Příspěvekod christian » 01 říj 2010, 17:25

Pokud jsi si XP instaloval do virtuální mašiny, tak je těžko spustíš bez nastartování hostitelskýho OS..
christian
Administrátor
 
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2009, 01:15


Zpět na Off-Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron