Film Warcraft

Diskuze nesouvisející s Left4Dead

Film Warcraft

Příspěvekod pixel » 22 pro 2010, 15:27

Kdyz uz jsme u filmu na tema her, tesite se nekdo na Warcraft film ? Ja strasne hrozne mrte moc, jelikoz warcraft jako celek je celkem dobre propletenej a propracovanej, tak by si na tom filmu mohl Blizzard dat zalezet. Reziser je Sam Raimi. Reziser, ktery natocil klasiku Lesni duch + dalsi 2 pokracovani a napr. jeste Spidermana, ktery slouzi jako dukaz, ze Sam zrejme umi pracovat s predlozenym pribehem ( komiks ).
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Arielka_dick! » 22 pro 2010, 16:34

hm ja nevim...warcraft se me strasne libi...ale jestli v tom bude wow tak budu mit predsudky :/ ..wowko nemusim vuuubec *-*...a k tomu left...nelibi se mi ton apodobeni hrdinu,protoze postavy ma kazdy prectene..dal bych tam uplne jine postavy jen ze stejnymi jmeny atd...ale proste me to prijde divne,dival jsem se na jeden film o left od naky party kluku a bylo to uplne stejny (zombici se tvarili divne,proste i v te scene to nejsou zombici,spis maji oblicej jako duch... :/ ) nevim..snad to bude lepsi :)
Život měříme příliš jednostranně; podle jeho délky a ne podle jeho velikosti. Myslíme víc na to, jak život prodloužit, než na to, jak ho opravdu naplnit. Mnoho lidí se bojí smrti, ale nedělají si nic z toho, že sami a mnoho jiných žijí jen položivotem.
Arielka_dick!
 
Příspěvky: 48
Registrován: 23 říj 2010, 11:41

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Sashmen13cz » 22 pro 2010, 23:45

Wacraft pribeh mam rad. Ne nehral jsem wowko a pribeh wowka samotnej neuznavam. Lich king wow smrdi. Pravy konec je v datadisku warcraftu 3 Frozen throne a to je konec v te dobe se jeste hry vydavali relativne protoze jsou to hry a bylo to nadseni. Nekdo asi nebude souhlasit a pravda ja o tom moc nevim ale prijde ze posledni dva datace do wow jsou jen tiskarna na penizky od hracu (kterych vazne neni malo) a pribehy jsou spichnute horkou jehlou... Pro me je proste pravy Lich King princ Arthas, ktery je asi nejlepsi herni osobnosti (sry Gordne Fremene) se kterou jsem se setkal. Delal vse pro blaho sveho lidu, obetoval i svou dusi. Aby nakonec lidstvo temer znicil ;).
War, war never changes. (Fallout 3)
At chcete nebo ne. Jsem tady! °-°

Obrázek
Uživatelský avatar
Sashmen13cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 16 lis 2008, 00:34

Re: left 4 dead film

Příspěvekod gembler1995 » 23 pro 2010, 12:44

hej tu to mate warcraft film http://www.csfd.cz/film/233328-warcraft/zajimavosti/
ale myslim si ze nevyjde lebo Blizzard nechce dat prava na film pretoze uz im to poslednu dobu hrabe na tu hlavu :D
Uživatelský avatar
gembler1995
 
Příspěvky: 22
Registrován: 11 říj 2010, 00:44

Re: left 4 dead film

Příspěvekod pixel » 23 pro 2010, 14:55

Sashmen13cz píše:Wacraft pribeh mam rad. Ne nehral jsem wowko a pribeh wowka samotnej neuznavam. Lich king wow smrdi. Pravy konec je v datadisku warcraftu 3 Frozen throne a to je konec v te dobe se jeste hry vydavali relativne protoze jsou to hry a bylo to nadseni. Nekdo asi nebude souhlasit a pravda ja o tom moc nevim ale prijde ze posledni dva datace do wow jsou jen tiskarna na penizky od hracu (kterych vazne neni malo) a pribehy jsou spichnute horkou jehlou... Pro me je proste pravy Lich King princ Arthas, ktery je asi nejlepsi herni osobnosti (sry Gordne Fremene) se kterou jsem se setkal. Delal vse pro blaho sveho lidu, obetoval i svou dusi. Aby nakonec lidstvo temer znicil ;).


Nemuzes srovnavat WoW s ostatnima warcraft zalezitostma.... WoW nijak nezasahuje do zakladni dejovy linky warcraftu, to ze zabije uz skoro kazda 5. Guilda Lich kinga je sice pekny, ale nijak nezasahujici do deje. Kdyztak uz tak na offi to zhruba probehne takhle: 25 hracu jen oslabi Arthase a pak se objevi Lightbringer a dodela ho a tusim ze ozivy hrace, protoze vsichni chcipli. Prdel je kdyz shaman da reinkaraci a pobiha tam...
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Sashmen13cz » 23 pro 2010, 18:56

To jsem videl na youtobe jak to probiha, uprime jsem fandil arthasovi ale pech :D . Ale pak prece arthas umre v naruci sveho uz davno mrtveho otce a na trun se posadi neco co jsem teda v zivote nevidel...
War, war never changes. (Fallout 3)
At chcete nebo ne. Jsem tady! °-°

Obrázek
Uživatelský avatar
Sashmen13cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 16 lis 2008, 00:34

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Arielka_dick! » 23 pro 2010, 20:03

tady tyhle uzasne eventy ve wowku...nejsou trochu stereotypni? war dava naky komba a priest healuje..atd atd... klikacka..jestli to ma hlubsi smysl...nevim :)
Život měříme příliš jednostranně; podle jeho délky a ne podle jeho velikosti. Myslíme víc na to, jak život prodloužit, než na to, jak ho opravdu naplnit. Mnoho lidí se bojí smrti, ale nedělají si nic z toho, že sami a mnoho jiných žijí jen položivotem.
Arielka_dick!
 
Příspěvky: 48
Registrován: 23 říj 2010, 11:41

Re: left 4 dead film

Příspěvekod pixel » 23 pro 2010, 21:48

Mas mozna pravdu co se tyce PVP ( hrac proti hraci ), ale naprosto se pletes co se tyce PvE ( nejlepsi cast wowka ). Zde odkaz na jedno velice povedene a epicke PvE video od velice dobre PvE guildy http://www.youtube.com/watch?v=p-vJdAYO0mw
A uz bych asi debatu o WoW ukoncil, nebo se muzeme presunout do jineho topicu :)
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Sashmen13cz » 23 pro 2010, 22:54

Tak PVE je urco suprovej dobrodruznej zazitek atd. Vstoupit do neznama nekam s kamosema je vzdycky cool. Jinac warcraft film bych si dost wacraft ma sam o sobe strasne zajimavej pribeh jen by me zajimalo jak by to bylo podane. Jestli by to udelali jako v 3 kde by si 1/4 filmu sledoval konflikt z te a te strany nebo nejaky celkovy nahled. Protoze kdyby se zamerili dejme tomu jen na Arthase prisli by zase o spoustu jinejch udalosti atd. Jinac by to konecne mohlo siroke verejnosti ukazat ze orkove nemusi byt jen brutalni silene stvoreni i kdyz ve warhameru jim to slusi 8-).
nech OT zije na vecne casy
War, war never changes. (Fallout 3)
At chcete nebo ne. Jsem tady! °-°

Obrázek
Uživatelský avatar
Sashmen13cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 16 lis 2008, 00:34

Re: left 4 dead film

Příspěvekod gembler1995 » 23 pro 2010, 23:00

porozpravam vam koniec Lich Kinga/Arthasa. ked isli alici na Licha stretli hordu isli ho spolocne zabit potom ale prisli stunenci sylvanas a vsetkych zabili a vodcu Aliancie potom dosli draky a vsetko podpalili.O par rokov isla aliancia lepsie vyzbrojena na Licha dali ho dole Hl.vodca ali si chcel dat korunu ale zjavil sa Arthasov otec povedal mu nieco a na trone sedel rozpaleny od ohna ten stary vodca aliancie a tak si nasadil masku a zkamenel a pred tym povedal ze sa nesmie nitko dozvediet co sa tu stalo a vsetci musia verit ze Lich zije to je obash 3 videi :D
Uživatelský avatar
gembler1995
 
Příspěvky: 22
Registrován: 11 říj 2010, 00:44

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Sashmen13cz » 24 pro 2010, 02:14

No a presne tohle smrdi... Jinac to video jsem tez videl...
War, war never changes. (Fallout 3)
At chcete nebo ne. Jsem tady! °-°

Obrázek
Uživatelský avatar
Sashmen13cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 16 lis 2008, 00:34

Re: left 4 dead film

Příspěvekod pixel » 24 pro 2010, 02:56

Z meho pohledu je Arthas jedna z nejnudnejsich postav z celeho Warcraftu... treba takovej Rhonin, nebo Krasus alias Korialstrasz to uz je jiny kafe :), nebo uz treba i pomatenej Neltharion/Deathwing je lepsi nez Arthas.
PS: Kdyby ten film byl treba udelanej stylem Blizzadrovskych videicek co jsou ve WC3 a napr Intra k WoW, tak bych byl maximalne spokojen, jelikoz mi anime nevadi.

http://www.youtube.com/watch?v=b9SWXBT_6xk&feature=fvsr Trailer na novy datadisk Cataclysm.
Sice uz WoW nehraju, ale celkem bych se prosel po novych lokacich...
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: left 4 dead film

Příspěvekod gembler1995 » 24 pro 2010, 15:54

Trailer je Pekny ale hra sracka keby si hral WoW TLK a porovnal to z tymto nechapal b ysi aky su sprosty lamaci Blizzard :D
Uživatelský avatar
gembler1995
 
Příspěvky: 22
Registrován: 11 říj 2010, 00:44

Re: left 4 dead film

Příspěvekod mr-paul » 25 pro 2010, 11:10

co přejmenovat vlákno na WOW film z l4d filmu, když se tu řeší stejně WOW namísto l4d..všichni jste tu totálně OT :P lamky :D
mr-paul
 
Příspěvky: 149
Registrován: 14 črc 2009, 19:29

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Arielka_dick! » 26 pro 2010, 14:27

já prostě nechápu,co ti na tom vadí? škodí ti to nějak nebo máš prostě radost rozdávat urážky při první možné příležitosti ? :) :roll:
Život měříme příliš jednostranně; podle jeho délky a ne podle jeho velikosti. Myslíme víc na to, jak život prodloužit, než na to, jak ho opravdu naplnit. Mnoho lidí se bojí smrti, ale nedělají si nic z toho, že sami a mnoho jiných žijí jen položivotem.
Arielka_dick!
 
Příspěvky: 48
Registrován: 23 říj 2010, 11:41

Re: left 4 dead film

Příspěvekod mr-paul » 26 pro 2010, 14:45

Arielka_dick! píše:já prostě nechápu,co ti na tom vadí? škodí ti to nějak nebo máš prostě radost rozdávat urážky při první možné příležitosti ? :) :roll:


to není o úrážkách, ale potom je v tom bordel..člověk sem přijde, jde si počíst něco o l4d filmu a co si nepřečte..wow film xD tak si založte vlastní vlákno a tam si řešte wowko ne? tohle by si ale admini měli pohlídat :P
mr-paul
 
Příspěvky: 149
Registrován: 14 črc 2009, 19:29

Re: left 4 dead film

Příspěvekod gembler1995 » 26 pro 2010, 14:56

spravte to tak ze nech admin vymaze sproste prispevky a necha tu iba left 4 dead kazdy si to uz precital takze co riesit?
Uživatelský avatar
gembler1995
 
Příspěvky: 22
Registrován: 11 říj 2010, 00:44

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Arielka_dick! » 26 pro 2010, 16:08

no jo ale atdy to bohuzel (asi) nikdo nehlida :/ :)
Život měříme příliš jednostranně; podle jeho délky a ne podle jeho velikosti. Myslíme víc na to, jak život prodloužit, než na to, jak ho opravdu naplnit. Mnoho lidí se bojí smrti, ale nedělají si nic z toho, že sami a mnoho jiných žijí jen položivotem.
Arielka_dick!
 
Příspěvky: 48
Registrován: 23 říj 2010, 11:41

Re: left 4 dead film

Příspěvekod Sashmen13cz » 27 pro 2010, 01:53

Jo presne tak prestan flamit gamblere ;)
War, war never changes. (Fallout 3)
At chcete nebo ne. Jsem tady! °-°

Obrázek
Uživatelský avatar
Sashmen13cz
 
Příspěvky: 761
Registrován: 16 lis 2008, 00:34

Re: left 4 dead film

Příspěvekod gembler1995 » 27 pro 2010, 13:23

kazdy si povinne zmazte kravske prispevky :D o WoW :D
Uživatelský avatar
gembler1995
 
Příspěvky: 22
Registrován: 11 říj 2010, 00:44


Zpět na Off-Topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron