zvuk...need help

Místo pro diskuzi o chybách a problémech Left 4 Dead

zvuk...need help

Příspěvekod krug » 21 pro 2010, 23:54

pánové problém když zapnu CSS nebo L4D nebo cokoliv na steamu... tak se mi u té hry ztlumí zvuk... stopne se mi písnčka co přehrávám třeba v WMP ... to samé když se mnění mapa... zase se stlumí zvuk... ví někdo jak to pořešit?
krug
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2010, 23:53

Re: zvuk...need help

Příspěvekod pixel » 22 pro 2010, 15:22

Sice to neni trvale reseni, ale me pomuze kdyz si vlezu do nastaveni zvuku ( ve hre ) a dam si jak je to nastaveni jestli bedynky nebo sluchatka tak si neco z toho dam ( proste neco jinyho nez mam momentalne ) a dam OK. Do zmeny mapy mi to pomuze. Tenhle problem mam u Synergy. Jo a abych nezapomnel, kdyz zase zmacknes ESC tak se to zase ztlumi. Jelikoz Synergy nehraju moc casto, tak jsem tento problem neresil nejak efektivneji. Muze se taky stat ze ti nepujde IN-GAME voice chat...
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: zvuk...need help

Příspěvekod krug » 28 pro 2010, 19:19

pomohl reinstal steamu ;)
krug
 
Příspěvky: 2
Registrován: 21 pro 2010, 23:53

Re: zvuk...need help

Příspěvekod bery.white » 08 úno 2012, 17:34

mám problém se zvukem, když zapnu hru, tak v menu normálně zvuk funguje, hraje hudba a všechno, ale jakmile zapnu single player, tak už v samotné hře zvuky nejedou, poraďte..prosím na mail bery.white@centrum.cz
Díky moc :-)
bery.white
 

Re: zvuk...need help

Příspěvekod Návštěvník » 29 srp 2012, 19:37

bery.white píše:mám problém se zvukem, když zapnu hru, tak v menu normálně zvuk funguje, hraje hudba a všechno, ale jakmile zapnu single player, tak už v samotné hře zvuky nejedou, poraďte..prosím na mail bery.white@centrum.cz
Díky moc :-)



mám přesně to samý už víš co stim? :shock:
Návštěvník
 


Zpět na Bugy a jiné problémy s hrou

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník