Informace o DLC

Obecná diskuze ohledně sequelu Left4Dead

Informace o DLC

Příspěvekod piggy » 14 čer 2011, 23:51

Tak jsem cetl, ze Connor tu nema informace o udajnem DLC..tak abych podotknul, uz jsem to rozhlasoval mezi komunitou lidi, se kteryma se vidam na leftku..predpokladal jsem, ze k tobe by se to connore mohlo dostat, nejaky ty stejny znamy tam mame :D
kazdopadne asi ne, tak abych prispel i sem troskou do mlyna (zacnu postupne):

-> nekdy okolo unoru Valve oznamilo vydani tzv. "DLC", kde budou preportovane zbyvajici mapy z l4d1 do l4d2..ma se jednat o mapy:
1) Death Toll
2) Dead Air
3) Blood Harvest
-> valve prislo s tim, ze spolecne s tim vydaji jiz znamou mapu Cold stream.
-> valve vydalo cold stream (comunity mapa - od hrace, ktereho si valve "objednalo" na vytvoreni nove mapy)
-> vydani "cold streamu" probehlo s nazvem "BETA", valve zaroven oznamilo, ze spolecne s vydanim Portalu 2 vyda i oznameni, kdy vyda pripravovany DLC balik a spolecne s nim bude Cold stream 100% dodelany
-> cekali jsme, ovsem s vydanim Portalu 2 se na nas Valve vy*ralo a obhajilo se tim, ze reklo "nekdy PO vydani portalu 2 oznamime, kdy vydame DLC"..
-> jak zname casovy vyvoj valve a jejich sliby, to "nekdy PO vydani" muze vsak byt i za rok..

tak a ted k nynejsimu vyvoji:
je to tyden zpet, co par hracu, blize spojeni s valve oznamilo, ze do dvou tydnu by valve melo podat presnejsi informace o vydani. Pred tydnem a neco take Valve zacalo s testovanim map (tenhle tyden myslim dokonce testovali blood harvest, zaroven se hracu v ankete ptali, zda-li by blood harvest "ztizili", jelikoz hodne hracu si stezovalo, ze za survivaly je to moc jednoduche)..predpokladam tedy vic mist na utoky, mozna nekde nejake to sdrzeni, vic hord, atd..

Pred nedavnem jsem se take docetl zajimavou vec, ze by mel byt vydani DLC balik s nazvem "Midnight riders" (kapela "motorkaru" znama z plakatu v mape The Passing)..Valve UDAJNE chysta i DLC balik, kde misto zoye, billa, francise a dalsich budete hrat za tyto 4 chlupaty frajery (NEOVERENA INFORMACE, POUZE JSEM SE TO DOCETL NA OFIKO FORU A NA PAR DALSICH STRANKACH, KDE O TOM INFORMOVALI!!!!!!!!!!)..kazdopadne tento "udajny" DLC balik by MOHl BYT udajne vydan nekdy okolo listopadu 2011 (tudiz zhruba za ctvrt roku, skoro pul roku)..Jak moc je tahle informace pravdiva netusim..doufam vsak, ze ona portace tech map nema prijit s timto DLC balikem..protoze pak bych steam vyhodil z okna kdyby to slo..

Ted trosku "konspirace" k mapam..Hraci zjistitli (podle nazvu map), ze vsak par informaci nesedi..a to tyto informace:
udajne maji byt preportovany 3 vyse zminovane mapy..
Ovsem COLD STREAM ma "poradove cislo" 13.. (c13m1,c13m2,..,c13m4)..jestli jste nekdy zkouseli mapu pustit z console, mozna vam tohle neco napovi..
Pro ty, kdo to nezkouseli vysvetlim, co ono "poradove cislo" znamena..
kazda mapa se sklada z nekolika chapteru..kazdy chapter je ovsem samostatna mapa!!..
v consoly tyto "mapy" (chaptery) poustite prikazem: "map nazev__dane__mapy", kde nazev__dane__mapy predstavuje realny soubor ve vasem PC s nazvem mapy :) (kupodivu :D)..napriklad prvni mapa Dead Center, a jeji PRVNI chapter ma "poradove cislo" c1m1..jakmile tenhle chapter dohrajete, automaticky se nahraje chapter c1m2, az do posledniho chapteru to takhle jde..
zkracene C znamena Campaign, M znamena Map..tudiz Campaing1Map1..atd..
co tedy nesedi??
jak jsem rekl, cold stream ma "c13m1-4"..ovsem pred cold streamem je pouze 8map:
c1 - Dead Center
c2 - Dark Carnival
c3 - Swamp Fever
c4 - Hard Rain
c5 - The Parish
c6 - The Passing
c7 - The Sacrifice
c8 - No Mercy
c13 - Cold Stream
mezi c8 a c13 tedy chybi 4mapy!!!!! (ne zminovane 3..)..tudiz hraci valve komunity si odvodili, ze valve mozna pro nas chce udelat jeste jedno maly prekvapeni a preportovat i mapu Crash Course.
Coz by mohlo byt docela zajimavy, tahle campan byla u hracu docela oblibena..

-> dalsi teorie hovori o tom, ze by mohli byt dalsi "oficialni" comunity mapy (jak je na l4d.com videt), napravo kdyz si na stranku najedete uvidite "plakat" s napisem "Featured community map".Jelikoz jak je znamo, valve zkratka nema cas, plno pracovnich povinnosti, je mozny, ze valve chce l4d udrzovat na zivote novyma mapama..ale na ty nema cas..je tedy mozne, ze si valve zacne objednavat externaky jako o to slo v pripade Cold Streamu..

Celou "kauzu" (:D) o vydani DLC se snazim radne sledovat, takze jakmile budou novy informace, zkusim je sem hodit..pro tentokrat vam toho asi moc novyho neprinesu, tohle je vsechno, co jsem doposud zjistil..zkusil bych jeste ten tyden pockat a pak se uvidi..

kazdopadne co jeste je zajimavy??valve "nekasle" na updaty a na mutace..mutaci pro tento tyden je Versus survival, ktery vyhral v kazdomesicni soutezi o nejlepsi mutaci, takze se ted zase po par tydnech opakuje..co me vsak vic zarazilo je, pokud jste si nevsimly, ze ctvrtka na patek se nestahovali ZADNE aktualizace!!!!!! (co to??)..doposud nam kazdy tyden valve opravovalo 1-2 nesmyslne bugy ve stejne nehranych mapach..dokonce i v cold streamu kazdy tyden opravilo bug..
tento tyden vsak nic.. (hodne hracu si stezovalo na valve, ze misto toho aby poradne makli na tech mapach, resi trapne bugy, kdy je videt kousek textury spatne)..co z toho muze vyplivat?? budto valve "poslechlo" a opravdu se ted pokusi zamerit poradne na DLC balik a ty "bugy" na chvili odlozi..popripade uz se vydani DLC baliku opravdu blizi, jelikoz koneckoncu v cold streamu toho uz neni moc co dodelavat..
piggy
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Jarago » 15 čer 2011, 15:48

hm... a nezabudol si na crash course?

EDIT: aha nedočital som ok, nič som nepovedal :D
Uživatelský avatar
Jarago
 
Příspěvky: 156
Registrován: 11 čer 2009, 19:35
Bydliště: Slovakia

Re: Informace o DLC

Příspěvekod piggy » 15 čer 2011, 23:11

jj je to tam prave az na konci :D :)
piggy
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod christian » 18 čer 2011, 13:47

To jsem zvědav teda, kdy to bude.. Docela bych si zase zahrál..
christian
Administrátor
 
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2009, 01:15

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Connor » 18 čer 2011, 17:38

Zahrajem pak spolu :D
C.O.N.N.O.R. : Celokovový Obludný Nezničitelný Nájezdník Ozbrojený Raketometem
Uživatelský avatar
Connor
 
Příspěvky: 75
Registrován: 07 led 2010, 21:52

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Kolousek001 » 22 čer 2011, 10:57

No po půl roce co sem začal hrát je to skvělá zpráva, tak doufám že to bude co nejdřív. Snad dost novejch map přispěje zase ke zvýšení hratelnosti, protože se mi nezdá zrovna velká a když bude celkem 13 map! tak chci vidět jak se uživí :P
Kolousek001
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod piggy » 04 črc 2011, 18:07

Tak, prinasim nove zpravy o DLC, tedka v patek vysel novy update, ktery resil opet par dalsich kravin, kde bylo odpovidano na par dalsich kravin, atp..
kazdopadne valve pro nas chysta na tuhle stredu nejake "prekvapeni" (ze stredy na ctvrtek okolo pulnoci byvaji updaty, zhruba v jednu hodinu ranni)..
zda-li to budou ocekavane mapy, o tom se zatim nevi. Kazdopadne z oficialniho l4dblogu:
"Next Wednesday?
Check back next Wednesday for a special update. We are going to need your help.."

Je mozne, ze mapy budou spusteny jako BETA verze, tot otazka, nebo jestli pujde o uplne neco jineho, nevim. Nechame se prekvapit..
piggy
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod piggy » 07 črc 2011, 00:51

POZOR, POKUSTE SE CIST VSICHNI!!
to "stredecni" prekvapeni je:
"pokud dohraje 20tisic lidi do soboty cold stream a dostahnou archievment Stream Crosser", 22. cervence vyda valve na leftko mapu Dead Air z L4D1..takze myslim, ze se mame o co snazit, ale pochybuju, ze se to podari..
piggy
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod pixel » 07 črc 2011, 22:00

To jsou dobry hovada takhle s nama vy*ebat......
pixel
 
Příspěvky: 421
Registrován: 01 lis 2008, 02:27

Re: Informace o DLC

Příspěvekod piggy » 08 črc 2011, 06:31

jsou to hovada a ja silne premyslim nad tim, ze s celym slavnym leftkem skoncim uplne (uz ted hraju o poznani min, pred par mesicema jsem mel okolo 70ti-100 hodin tydne..nyni kdyz mam 14hodin tydne tak je to hodne..)..
jestli jste se nekdo z vas podivali a vyzkouseli Cold Stream..a vsimli jste si, jak ho NECHUTNE predelali a zku*vili..tak to az neni mozne..uz predtim ho 90% hracu nesnaselo..hlavne kvuli zasekavani se o kameny atd..ja Cold stream hral docela rad a dost me bavil a libil se mi..byla to krasna celkem tezka mapa, kde bylo plno instantu a byla zabavna, alespon tak jsem to bral ja..misto toho, aby odstranili to zasekavani se v kamenech, tak zrusili polovinu instantu..a ten posledni chapter, ktery byl sice hrozny, ale alespon mel nejake to svoje "kouzlo" a pribeh..tak predelali tak, ze je to totalni zabugovana ptakovina, kde jsou pouze nekonecne hordy, ktere furt pribihaji a neda se tam hybat..dva tanci, jeden kdyz padnete v druhe casti dolu z toho vodopadu, tak hned jak dopadnete (uz ne o kousek dal, ale hned jak dopadnete)..a druhy tank uplne na konci, kde je nejake NESMYSLNE bludiste v nejakym nechutnym radoby meste, kde jsou jak jsem napsal nekonecne stale pribihajici hordy zombiku, pricemz kdyz tam bude jockey, charge, boomer, tak je ten chapter nepujde dodelat..jelikoz ta horda tech zomb tam je takova, ze se tam temer neda hybat (hral jsem campaign na EASY!!a temer jsem se nehnul a dosel jsem asi s 10ti HP)..natoz pak na experta v kampani popripade ten versus..kdyz jsem "vbehnul" do toho tunelu, tak jsem si rikal, to vypada celkem hezky jak to upravili..kdyz jsem vsak videl tu kravinu na konci a tu hordu tech zombiku a to nesmyslne bludiste, zvedl se mi zaludek..a ne jen me, ale i bozinovi, ktery tu mapu mel taky docela rad tak rikal co to je za kravinu..
to same druhy chapter na konci, kdy rozstrelite ty barely..nekonecna horda zombiku, vbehnete do CERNEHO tunelu, kde neni videt ani na krok (nechapu proc to, trosku mi to prislo jak jedna hodne amaterska comunity mapa, kde byla jedina pointa, ze nebylo videt zombika metr pred ksichtem)..
dost me ten update zklamal a prohlaseni valve, ze kdyz bude 20tisic archievmentu, kdyz AKTIVNICH HRACU je 14tisic..z toho minimalne tak 9tisic nenavidelo cold stream, tudiz silne pochybuju ze si ho zahrajou..no des..holt kdyz chteli 22.vydat dead air..tak muzeme pocitat s tim, ze jak jsem predpokladal mapy vyjdou nekdy tak na pomezi rijen-listopad..
piggy
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod christian » 08 črc 2011, 20:58

S tím zasekáváním v terénu souhlasím.. To mě tam štvalo snad od počátku a je to tam furt.. :/ Pak jsem si jen tak zahrál single po té úpravě na Normal.. A taky jsem se nestačil divit, co tam provedli.. Dokonce jsem napoprvý ani nedohrál finále, protože jsem popravdě vůbec netušil, kam mám jít a co tam mám dělat.. I když, je to furt vedené jako Beta, tak nevim nevim..
christian
Administrátor
 
Příspěvky: 94
Registrován: 30 zář 2009, 01:15

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Kolousek001 » 22 črc 2011, 19:20

Já už tu kampaň dohrál dostkrát jak s botama tak normál versus a pokaždý v pohodě!!!

Btw, teď mi steam začal stahovat 900Mb aktualizaci a podle novinky to je Dead Air kampaň!!! Tak sem zvědavej, ale 900Mb docela peklo :D
Kolousek001
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Paulie » 26 črc 2011, 10:07

tak Dead air už je venku a pořád žádná novinka na hlavní stránce :D Conor to tu fláká :P
Paulie
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod gabor.lakatos » 27 črc 2011, 22:29

http://www.humblebundle.com/ ma novej deal ! ! ! zaplat kolik chces za indie pack + vsechny jdou aktivovat na steam. ps: je to na charitu tak kupte cca aspon za 10 dollars. pokud muzete.
BRUNO cz
"Všeliké spěchání a kvaltování toliko pro hovado dobré jest" J.A.Komenský
http://www.youtube.com/watch?v=5z6UqeIN ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=rr2wFOhu ... re=related
Uživatelský avatar
gabor.lakatos
 
Příspěvky: 497
Registrován: 27 lis 2008, 21:25
Bydliště: Áno

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Paulie » 30 črc 2011, 23:03

gabor.lakatos píše:http://www.humblebundle.com/ ma novej deal ! ! ! zaplat kolik chces za indie pack + vsechny jdou aktivovat na steam. ps: je to na charitu tak kupte cca aspon za 10 dollars. pokud muzete.


hej paráda, nejlíp utracený prachy za hry za poslední dobu :) jak často jsou tyhle akce, koukám, že je už 3...když tak dávej vědět až bude zase :)
Paulie
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod piggy » 31 črc 2011, 01:11

tak trosku to tady zase zaktualizuju, vydani komplet DLC je planovano ke konci prazdnin, zacatku noveho roku, takze to vychazi jak jsem psal na zacatku asi tak na ten rijen (podle steam casovani predpokladam :D)..uvidime, kdyz to bude driv, jen dobre, uz se tesim na blood harvest..alespon ze ten dead air se da hrat a je to docela zajimavy podani ve dvojce, s chargerem jsou instanty i tam kde jsem ani nemel predstavu ze by sli..:)..akorat je nejake divne to skorovani pro chargera, za ktere to prida jen 100pointu oproti klasickym 300..kazdopadne uz se tesim na ty dalsi portace, snad to bude co nejdrive..
piggy
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod piggy » 06 srp 2011, 00:18

takze dalsi zpravy o vychazejicim DLC
valve prave predelalo Dead Air, konkretne ctvrty chapter, kdy prochazite alarmem a jdete uz na vystup na letiste. Pridali k tomu take novy archievement, Connecting Fights, opet jako u Cold streamu, meli byste tuto mapu dohrat. Valve take oznamilo, ze pokud tuto mapu dohraje (ted uz ne 20tisic :)) ale 60tisic lidi, neoznamilo vsak DO KDY (predpokladam do stredy-ctvrtka, ale je mozny, ze to je do vikendu jako u Cold streamu), vydaji dalsim updatem (vychazejicim opet klasicky z patka na sobotu) beta verzy portace mapy Blood Harvest, ktera je druhou nejocekavanejsi mapou z celyho DLC baliku.
Tak se snazte, sice 60tisic lidi je podle me opet, jako jsem psal minule, naprosta ptakovina, ale TREBA valve opet nejak "zacaruje"..jelikoz jak jsem jiz psal, 60tisic lidi proste NEHRAJE..aktivnich hracu je mnohem mnohem min, ale kdyz to zvladli udelat i minule nejak :) nechame se prekvapit..
piggy
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Paulie » 07 srp 2011, 00:08

tak už ho mám...jsme hráli proti nějakýmu klanu...oni 4, my dva (já a nějaký public) dvě mapy takhle, a roznesli jsme je na kopytech jak nic :D jsem si z nich chudáků pak dělal srandu, zda mě vezmou do klanu :D to byla opravdu po dlooooooooooouuuuuuuhhhhhhhýýýýýýýýýýýý době parádní hra s publikem.. :) komunikace s klanem byla taky dobrá, brali to sportovně a nakonec jsme všichni dostali achievement :) takže už zbývá asi jen 59994 lidí :D
Paulie
 

Re: Informace o DLC

Příspěvekod Jarago » 12 srp 2011, 19:22

tak 60.000 už máme... (v utorok sme mali len okolo 33.000) a vydajú ho dnes do polnoci (dufam) :D
Uživatelský avatar
Jarago
 
Příspěvky: 156
Registrován: 11 čer 2009, 19:35
Bydliště: Slovakia


Zpět na Obecná diskuse o Left 4 Dead 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron